★ Jurij Łonczakow - turyści kosmiczni ..

                                     

★ Jurij Łonczakow

Łonczakow Jurij Walentinowicz, ros. Лончаков Jerzy Walentynowicz, obecnie Kazachstan) – pułkownik sił POWIETRZNYCH, rosyjski kosmonauta, szef Centrum Szkolenia Kosmonautów. J. a. Gagarin.

                                     

1. Edukacja i służba wojskowa. (Education and military service)

 • W 1986 roku ukończył Studia Wojskowe Lotnicze Szkoły. S. Полбина Ivan w Orenburgu. Później służył w różnych częściach sił powietrznych floty Bałtyckiej. Latał na Yak-52 i Aero L-29 "Delfin", Aero L-39 "Albatros", Su-24, A-50, Tu-16 i Tu-134.
 • W 1998 roku ukończył Wojenny inżynieryjno-lotniczej akademii im. H. yu Żukowskiego w Moskwie.
 • 1982 – w Aktiubińsku ukończył szkołę średnią. W tym samym czasie miał szkoła dla młodych pilotów do nich. Wiktor Iwanowicz Pacajewa Aktjubińskiej w Wyższej szkole lotnictwa cywilnego.

Podczas służby Łonczakow wylatał ponad 1 500 godzin.

                                     

2. Kariera astronauty. (Career of an astronaut)

 • 2008 – 11 lutego, NASA oficjalnie ogłosiła głównego załogi 19-tej wyprawy, który najpierw został przedłużony do 6 astronautów. Łonczakow w maju 2009 roku został dowodzić statkiem "Sojuz TMA-15", i po przycumowaniu na międzynarodowej stacji kosmicznej, który wykonuje funkcje inżynierii stacji lotu. W maju, jednak lekarze wyprowadzili z głównego załogi 18 Szaripowa Saliżana wyprawy. W tej sytuacji, automatycznie jego miejsce zajął Jurij Łonczakow. 12 października, wraz z Edwardem Fink, dowódca 18 załoga i statek kosmiczny turysta Richard Garriottem został wystrzelony w kosmos na pokładzie statku kosmicznego Sojuz TMA-13.
 • 200" w czerwcu, razem z Darkiem i Olegiem Skripoczką Artiemiejewem w Sewastopolu na Ukrainie odbyło się szkolenie dla awaryjnego lądowania na wodzie Rosyjskiej.
 • 2003 – był dowódcą rosyjskich kosmonautów.
 • 2014 – 7 kwietnia został mianowany dyrektorem Centrum Szkolenia Kosmonautów. J. a. Gagarina zastąpi na tym stanowisku Siergieja Krikalowa, którego kontrakt zakończył się 27 marca i nie został przedłużony.
 • 2012 – 26 listopada, Roskosmos i NASA oficjalnie ogłosiła skład podstawowego załogi wyprawy 43 / 44. Łonczakow w marcu 2015 roku był dowodzić statkiem "Sojuz TMA-16M", i po przycumowaniu na ISS do wykonywania funkcji бортинженера stacji 43 długiej wyprawy i dowódcą stacji w ekspedycji 44.
 • 2002 – w marcu był dowódcą drugie załogi Rosyjskiej TMA-1, która została osiągnięta poprzez krótkiej wizyty na Międzynarodową stację kosmiczną. Z nim w drużynie był Aleksander Łazutkin. Jesienią podstawowa struktura została podniesiona James bas miał być trzecim kosmicznym turystą. Jego miejsce zajął Jurij Łonczakow. Od około 11-dniowej misji odbyła się 30 października.
 • 2005 – zaczął szkolenie w składzie grupy kandydatów na astronautów do lotu na Międzynarodową stację kosmiczną w 15, 16 i 17 wyprawy, ale w końcu nie uczestniczyć w żadnej z tych misji.
 • 1999 – w listopadzie po zakończeniu podstawowego kursu otrzymał zezwolenie kosmonauta-badacz.
 • 2001 – 19 kwietnia i 1 maja, wziął udział w ekspedycji CTC-100.
 • 2013 – w dniu 14 września zrezygnował z pracy. Jego miejsce w planowanej wyprawie wzięło Giennadij Padałka.
 • 2000 – od stycznia na 5 miesięcy przechodziłem szkolenie w grupie astronautów przygotowuje się do lotu na Międzynarodową stację kosmiczną. We wrześniu został mianowany specjalistą lotu załoga STS-100. Od października na 6 miesięcy przechodzą szkolenia w Centrum lotów kosmicznych imienia Lyndona Johnsona.
 • 1997 – 28 lipca decyzją Państwowej międzyresortowej komisji ГМВК został oficjalnie kosmonautów-grupa sił POWIETRZNYCH FUNK-13 i zaczął uczyć się języka Basic.
 • 2009 – 8 kwietnia, na pokładzie sojuza TMA-13 ziem w Kazachstanie.
 • 2007 – 12 lutego został mianowany dowódcą drugie załogi NASA stałej załogi 18-tej ekspedycji międzynarodowej stacji kosmicznej, którego uruchomienie planowane jest na październik 2008 roku.
                                     

3. Kosmiczne podróże. (Space travel)

 • CTC-100 endeavour F-16. (CTC-100 "active efforts" F-16)

Jurij Łonczakow został wystrzelony w kosmos 19 kwietnia 2001 r. jako specjalista lotu na pokładzie wahadłowca Endeavour. Załoga STS-100 dowódca Kent W. Ромингер. Pilot wahadłowca był Jeffrey S. Ashby i inni specjaliści misji Chris Hadfield A. Kanada, John L. Phillips, Scott E. Паразински i Umberto Guidoni Włoszech. Dwa dni później, 21 kwietnia prom połączył się z Międzynarodowej stacji kosmicznej. W kontenerze, Rafaello, który został dołączony do stacji przywieźli ponad trzech ton ładunku. W luku bagażowym dążyć znaleźli ramienia "Канадарм-2" stacji kosmicznej robota systemu, który astronauci zainstalowali w trakcie dwóch wyjść w otwartą przestrzeń kosmiczną. Początek klawiaturze została odroczona na trzy dni z powodu awarii komputerów na pokładzie międzynarodowej stacji kosmicznej. W związku z tym, przedłuża pobyt w załoga STS-100 na stacji w ciągu 48 godzin. W końcu 29 kwietnia 2001 roku, prom zaczął swoją drogę z powrotem na Ziemię. W jego ładowni zostały zwrócić kontener "Rafaello". Lądowanie odbyło się w Kalifornii w bazie lotniczej Edwards na 1 maja po prawie 12 godzin lotu.

 • Sojuz TMA-1. ("Soyuz TMA-1)

Drugi lot w kosmos Łonczakow został uruchomiony na pokładzie statku kosmicznego Sojuz TMA-1 na 30 października 2002 roku. Dowódcą misji był Siergiej Zalotin, i pierwszy inżynier na pokładzie belg Frank De winy. Łonczakow skład załogi: na miesiąc przed premierą, kiedy zostały wyłączone kandydatem na trzeci kosmiczny turysta James L. bas – członek zespołu *nsync. 1 listopada 2002 roku samochodu i jest podłączony do Międzynarodowej stacji kosmicznej, i jego zespół udał się na pokładzie orbitalnego kompleksu. Rosyjskiej TMA-1 jest 5 stałej załogi międzynarodowej stacji kosmicznej. Obie drużyny miały po 22 eksperymentów naukowych, w szczególności w biologii, medycynie, геофизике, przygotowanym przez ekspertów z Rosji, Belgii i ESA. 10 listopada 2002 roku astronauci wrócili na Ziemię w kapsule Rosyjskiej TM-34 lądowania w odległości około 100 km na północny-wschód od Arkałyku.                                     

4. Ikony. (Icons)

 • Medal "Złota Gwiazda" Bohatera Federacji Rosyjskiej, 2003.
 • Order Za zasługi dla Ojczyzny IV z 2010 roku.
 • Medal Za zasługi w podboju kosmosu", 2011, Rosja.

Użytkownicy również szukali:

onczakow, Jurij, Jurij onczakow, jurij łonczakow, turyści kosmiczni. jurij łonczakow,

Wielojęzycznym słowniku

Tłumaczenie

Kategoria:Ludzie urodzeni w Bałchaszu – pedia, wolna.

Załogę ISS stanowią obecnie jej amerykański dowódca Michael Fincke, Rosjanin Jurij Łonczakow i astronautka NASA Sandra Magnus, która w najbliższych. Kolejny kosmiczny turysta. Strony w kategorii Ludzie urodzeni w Bałchaszu. Poniżej wyświetlono 4 spośród wszystkich 4 stron tej kategorii. C. Jelena Czebukina. Ł. Jurij Łonczakow​. P. Kalendarium 2009 POLITYKA 2o. Jurij Łonczakow Юрий Валентинович Лончаков.

Zobacz temat Astronomiczne wiadomości z Internetu astromaniak.

Załoga Sojuza TMA 13: Jurij Łonczakow, Edward M. Fincke, Richard Allen Garriott. Poprzednio dowódcą był Saliżan S. Szaripow Załoga Sojuza TMA 14:. Rosyjski kosmonauta rezygnuje. Znalazł lepszą pracę Kosmos rp.pl. Pierwszego człowieka, radzieckiego kosmonauty Jurija Gagarina. cerkwi w Gwiezdnym Miasteczku Jurij Łonczakow otwarcie przyznaje się. Duńczyk i Brytyjczyk na ISS w 2015 roku. Sergiusza Radoneskiego 3. klasy otrzymał dowódca oddziału kosmonautów, lotnik kosmonauta, bohater Rosji Jurij Łonczakow. Pierwsza. Dolomity pod szturmem Rosjan Kresy. Kosmicznej Rosjaninem Jurijem Łonczakowem i Amerykaninem Fincke i Łonczakow wraz Charlesem Simonyiem wrócą na Ziemię.


Discovery wraca do domu.

Na pokładzie statku znajdują się także astronauta z USA Michael Fincke, rosyjski kosmonauta Jurij Łonczakow. Amerykanin jest już szóstym kosmicznym turystą. Ewakuowano Międzynarodową Stację Kosmiczną wydarzenia. Jurij Łonczakow ISS gitara Jean Loup Chretien Mir klawisze, Michaił Tiurin ​ISS gitara Susan Helms ISS klawisze zespół MAX. Kosmonauci zaprzeczają, by na ISS dochodziło do konfliktów. 1965 55 Stacy Edwards, aktorka amerykańska. 1965 55 Jurij Łonczakow, kosmonauta rosyjski. 1965 55 Wiktor Szapowałow, rosyjski kierowca wyścigowy.

Rosyjski kosmonauta nie chce dowodzić stacją ISS.

W skład załogi wchodzi trzech kosmonautów: dowódca Siergiej Zalotin, inżynier pokładowy Jurij Łonczakow oraz Frank de Winne z Belgii. Misja nosi nazwę. Kosmiczny turysta wystartował z Bajkonuru WP Wiadomości. Na pokładzie byli dwaj astronauci, Jurij Łonczakow i Michael Fincke oraz turysta kosmiczny Charles Simonyi. Lądowanie Sojuza zakończyło. Raport z misji STS 112. Rosyjski kosmonauta Jurij Łonczakow, który w 2015 roku miał dowodzić ISS, zrezygnował z pracy ponieważ znalazł bardziej ekscytujące zajęcie. Łonczakow​.


Rosyjski Sojuz dotarł do Międzynarodowej Stacji Kosmicznej Wprost.

Załoga statku: astronauta USA Michael Fincke, rosyjski kosmonauta Jurij Łonczakow oraz amerykański turysta kosmiczny, milioner i syn b. astronauty Richard. Ponad milion ptaków wędrownych wylądowało na Nauka w Polsce. Jurij Walentinowicz Łonczakow Юрий Валентинович Лончаков. Kraj: Rosja. Data urodzenia: 04.03.1965 r. Miejscowość urodzenia: Bałchasz obwód. Zrezygnował z dowodzenia stacją kosmiczną. Żona kazała mu. Uczestniczący w konferencji Amerykanin Michael Fincke, Rosjanin Jurij Łonczakow i amerykański kosmiczny turysta Charles Simonyi powrócili dwa dni. Kosmiczne remonty na ISS. Międzynarodowej Stacji Kosmicznej ISS amerykański dowódca Mike Fincke i Rosjanin Jurij Łonczakow wyszli we wtorek w otwartą przestrzeń kosmiczną.


J. W. Łonczakow Ю. В. Лончаков Loty kosmiczne.

Na pokładzie statku znajduje się astronauta z USA Michael Fincke, rosyjski kosmonauta Jurij Łonczakow oraz amerykański turysta kosmiczny,. STS 100 Encyklopedia. Dowodzący obecnie na ISS Amerykanin Michael Fincke oraz Rosjanin Jurij Łonczakow wyszli w przestrzeń kosmiczną około godz. Kosmiczny spacer członków załogi ISS RMF 24. Jurij Łonczakow odwiedzał i fotografował dolomity tysiące razy. Ten 47 letni, doświadczony narciarz każdego dnia o 9 rano wskakuje na. Sojuz wylądował Nauka po. Na pokładzie Sojuza znajduje się astronauta z USA Michael Fincke, rosyjski kosmonauta Jurij Łonczakow oraz milioner i syn b. astronauty Owena Garriotta. Producent gier leci w kosmos Nauka Wiadomości z kraju i ze. 1965 Jurij Łonczakow, rosyjski kosmonauta 1968 Mounir Bouamrane, polski montażysta dźwięku i obrazu pochodzenia algierskiego zm. 2004 1971 Nick.

Wtorkowy Kurier Kosmiczny: ile zarabiają kosmonauci, sukces.

Jurij Łonczakow, szef Centrum Szkolenia Kosmonautów im. Jurija Gagarina powiedział, że zgłoszeń jest o ok. 100 więcej niż w poprzednim. Turystyka kosmiczna. Jurij Walentinowicz Łonczakow, ros. Юрий Валентинович Лончаков ur. 4 marca 1965 w mieście Bałchasz w obwodzie dżezkazgańskim ZSRR, obecnie. Jurij Łonczakow porzucił marzenia o kosmosie Gazeta. Jurij Łonczakow nie chce być dowódcą Międzynarodowej Stacji Kosmicznej.​Poinformował nas, że ma ciekawsze zajęcie niż loty na orbitę.

Misje do stacji ALFA A Internetowy Portal.

Dwaj członkowie załogi Międzynarodowej Stacji Kosmicznej ISS amerykański dowódca Mike Fincke i Rosjanin Jurij Łonczakow wyszli we wtorek w otwartą. Rocznice 4 marca, kalendarz. Jurij Walentinowicz Łonczakow w przestrzeni kosmicznej miał okazję być trzykrotnie. Uczestniczył w następujących misjach: STS 100 19. Rezygnacja znaleziska i wpisy o rezygnacja w. Na pokładzie statku znajduje się astronauta z USA Michael Fincke, rosyjski kosmonauta Jurij Łonczakow oraz milioner i syn b. astronauty. Rosja: czy Gagarin jednak zobaczył Boga? Ordynariat Polowy WP. Jurij Walentinowicz Łonczakow, ros. Юрий Валентинович Лончаков – pułkownik sił powietrznych, kosmonauta rosyjski, dyrektor Centrum Wyszkolenia Kosmonautów im. J. Gagarina.


Patriarcha chciałby polecieć w kosmos a.pl.

Data imiejsce urodzenia. Zobacz temat ISS. Pierwszy lot w kosmos. Stacja kosmiczna znów zagrożona Wiadomości. Załogę ISS stanowią obecnie jej amerykański dowódca Michael Fincke, Rosjanin Jurij Łonczakow i astronautka NASA Sandra Magnus, która w.

Plik:Yuri – pedia, wolna encyklopedia.

Powrotnym na Ziemię wróci Sarah Brightmann oraz Jurij Łonczakow. Co ciekawe, Łonczakow będzie przebywać na ISS od marca 2015 roku. Attitude Wrestling Forum Zobacz temat Kto się urodził tego dnia. Mike Fincke, Sandy Magnus i Juri Łonczakow kosmonauta w zeszłym tygodniu przeżyli podobną sytuację, gdy w stronę stacji zmierzał. Film – Strona 3 – AstroNET – Polski Portal Astronomiczny. Rosyjski kosmonauta Jurij Łonczakow, który miał dowodzić ISS w 2015 roku, zrezygnował. Jako powód podał… znalezienie bardziej ekscytującego zajęcia. Rosja: tylko 400 kandydatów na kosmonautów Puls Biznesu pb.pl. Wykorzystanie pliku. Następujące strony korzystają z tego pliku: Centrum Wyszkolenia Kosmonautów im. J. Gagarina Jurij Łonczakow.


Stacje kosmiczne.

Są to Siergiej W. Zalotin, Frank De Winne i Jurij W. Łonczakow. Ten ostatni leci zamiast Jamesa L. Bassa, który miał zostać trzecim kosmicznym turystą. NKJP PELCRA - kontekst. Jurij Łonczakow niespodziewanie zrezygnował z udziału w misji na Łonczakow miał w 2015 r. dowodzić 44. ekspedycją na. Jurij Usaczow Dowódca drugiej załogi ISS Chris Hadield, Scott Parazynski, Umberto Guidoni, John Phillips, a także Jurij Łonczakow. 1965 Jurij Łonczakow, rosyjski kosmonauta 1968 Mounir Bouamrane, polski montażysta dźwięku i obrazu pochodzenia algierskiego zm. Ekspedycja 4, Jurij Onufrijenko KOM KK Rosja Jurij Łonczakow BI KK Rosja 10 sierpnia 2003 roku rosyjski astronauta Jurij Malenczenko ożenił się z.


Free and no ads
no need to download or install

Pino - logical board game which is based on tactics and strategy. In general this is a remix of chess, checkers and corners. The game develops imagination, concentration, teaches how to solve tasks, plan their own actions and of course to think logically. It does not matter how much pieces you have, the main thing is how they are placement!

online intellectual game →